Sada brzdových desek MAXGEAR 19-3404

  • Výrobce: MAXGEAR
  • Kód: MAXGEAR19-3404
  • Dostupnost: K dispozici
  • 628,-Kč

  • Cena bez DPH: 519,-Kč

doprava autozet

Popis:

Brzdový systémBrembo
Brzdový systémLucas-Girling
Délka balení [cm]12,5
Doplňující výrobek/info 2s krycím plechem
Doplňující výrobek/info 2s montážním návodem
MateriálLow-metallic
montovaná stranapřední osa
Šířka balení [cm]8,1
Šířka v mm109,8
Šířka v mm169,5
Tloušťka/síla 1 [mm]16
Tloušťka/síla 2 [mm]16,5
tloušťka/síla( v mm)18
uzavírací výstražný kontakts integrovaným snímačem opotřebení
uzavírací výstražný kontaktvčetně uzavíracího výstražného kontaktu
Výška ( v mm )69,3
výška 1 ( v mm )50
výška 2 ( v mm )59
Výška balení [cm]8
WVA číslo21381
WVA číslo23230
Zkušební značkaECE-R90

Čísla produktu:

A.B.S.37041
A.B.S.37041OE
A.B.S.P23074
AKEBONOAN4227WK
AKEBONOAN4227WKE
AKEBONOAN4261WK
AKEBONOAN4261WKE
ALFA ROMEO71770978
ALFA ROMEO71772533
ALFA ROMEO77362239
ALFA ROMEO9947643
ALFA ROMEO9949509
ALFA ROMEO9949533
ALFA ROMEO9950812
APEC brakingPAD1150
APEC brakingPAD1297
ATE13046049682
ATE13046049852
ATE604968
ATE604985
AUGROS55447650
BENDIX-AUDB2011
BENDIX-AUDB2011GCT
BENDIX-AUDB2011HD
BENDIX510998
BENDIX572415B
BENDIX573079B
BLUE PRINTADG04241
BORG & BECKBBP1737
BOSCH0 986 424 551
BOSCH0986424579
BOSCH0986424759
BREMBO07B31439
BREMBOP 15 003
BREMBOP23074
BREMBOP23074N
COMLINEADB11758
COMLINECBP11758
DAEWOO4813005100
DAEWOO4813005110
DANAHERDBP1543
DELPHILP1145
DELPHILP1543
DELPHILP849
EBC BrakesDP31031C
EBC BrakesDP41031R
FEBI BILSTEIN116010
FEBI BILSTEIN116062
FERODOFDB1156
FERODOFDB1508
FERODOFSL1508
FIAT71770978
FIAT77362227
FMSI-VERBAND7471D592
FMSI-VERBANDD592
FRAS-LEPD/417-A
FTEBL1862A2
GALFERB1G10203782
GIRLING6113929
GIRLING6115199
GIRLING6131342
HELLA PAGID355018421
HELLA PAGID8DB355018421
HELLA8DB 355 009-591
HELLA8DB 355 010-941
ICER181598
INTIMAMD8429W10
JAPANPARTSPA-997AF
JURATEKJCP1508
JURID572416J
JURID573079J
KAWE043422
KAWE043432
LPR05P1665
MAGNETI MARELLI363700205119
MAGNETI MARELLIT5119MM
METZGER043422
METZGER1170551
MINTEXMDB1827
MINTEXMDB1877
OPEN PARTSBPA043422
OPEN PARTSBPA043432
OPTIMAL10374
OPTIMAL12178
PAGIDT 1264
PAGIDT5119
PEX7658
QUINTON HAZELL7136
QUINTON HAZELL7482
QUINTON HAZELLBP1201
R BRAKERB1598
REMSA043422
REMSA043432
REMSA624.02
RHIAG09293
ROADHOUSE243422
ROADHOUSE243432
ROADHOUSE2624.02
sbs225701
SSANGYONG481 300 51 00
SSANGYONG481 300 51 10
STOP573079S
SWAG70116062
SWAG74116010
TEXTAR23230 165 0 5
TEXTAR2323001
TEXTAR2323101
TEXTARTX1032
TRISCAN811015023
TRWGDB1392
TRWGDB1519
TRWGDB3134
TRWGDB3281
VALEO540751
VALEO598528
VALEO598988
WAGNERWBP21381A
WOKINGP534322
WOKINGP534332

Podobné výrobky

Sada brzdových desek ATE 13.0460-2826.2

Sada brzdových desek ATE 13.0460-2826.2

Popis: Brzdový systém Lucas / TRW, Doplňující výrobek/info 2 Šrouby třmenů, MAPP-kód k dispozici, Počet šroubů 2, Šířka v mm 87,0, tloušťka/síla( v mm..

602,-Kč Cena bez DPH: 498,-Kč

Sada brzdových desek KRAFT 6013020

Sada brzdových desek KRAFT 6013020

Popis: brzdovy system Lucas / TRW, Cislo produkce 6013020, Sirka v mm 87, vyska ( v mm ) 44,6, zkusebni znacka ECE R-90, Čísla produktu: BENDIX 571979..

198,-Kč Cena bez DPH: 164,-Kč

Sada brzdových desek MEYLE 0252110314

Sada brzdových desek MEYLE 0252110314

Popis: brzdovy system TRW, Doplňující výrobek/info 2 s krycim plechem, montovací strana zadní náprava, Sirka v mm 87,1, tloustka/sila( v mm) 14,4, typ..

316,-Kč Cena bez DPH: 261,-Kč