Sada brzdových desek MAXGEAR 19-3659

  • Výrobce: MAXGEAR
  • Kód: MAXGEAR19-3659
  • Dostupnost: K dispozici
  • 449,-Kč

  • Cena bez DPH: 371,-Kč

doprava autozet

Popis:

Brzdové zařízeníRedukce prachu brzdového obložení
Brzdové zařízenítaké pro děrované brzdové kotouče
Délka (v mm)123,1
montovaná stranaZadní náprava
Omezení výrobceATE
tloušťka/síla( v mm)17,0
uzavírací výstražný kontaktpro uzavírací výstražný ukazatel
Výška ( v mm )59,2
Zkušební značkaE9 90R-02A1148/0785

Čísla produktu:

A.B.S.36715
ACDelcoAC661481D
ALPINA34 21 6 761 248
APEC brakingPAD956
ATE13046070792
ATE13047070792
BENDIX571918B
BENDIXDB1397
BMW1 163 324
BMW1 163 326
BMW1 163 833
BMW1 164 581
BMW1 164 582
BMW2 157 576
BMW2 180 421
BMW2 357 231
BMW3 403 241
BMW34 21 1 163 324
BMW34 21 1 163 326
BMW34 21 1 163 833
BMW34 21 1 164 581
BMW34 21 1 164 582
BMW34 21 2 157 576
BMW34 21 2 180 421
BMW34 21 2 357 231
BMW34 21 3 403 241
BMW34 21 6 750 160
BMW34 21 6 752 632
BMW34 21 6 761 240
BMW34 21 6 761 247
BMW34 21 6 761 248
BMW34 21 6 761 250
BMW34 21 6 761 251
BMW34 21 6 790 071
BMW6 750 160
BMW6 752 632
BMW6 761 240
BMW6 761 247
BMW6 761 248
BMW6 761 250
BMW6 761 251
BMW6 790 071
BORG & BECKBBP1562
BORG & BECKBBP1844
BORG & BECKBBP1871
BORG & BECKBBP1872
BOSCH0 986 424 365
BOSCH0 986 494 006
BOSCH0 986 TB2 204
BOSCH0 986 TB2 205
BOSCHF 03B 150 262
Brake ENGINEERINGPA1758
BREMBOP06020
BREMBOP06044
DELPHILP1143
E.T.F.120652
E.T.F.121102
FEBI BILSTEIN16175
FEBI BILSTEIN16549
FERODOFDB1483
FERODOFQT1483
FERODOFSL1483
FIRST LINEFBP3504
fri.tech.5760
FTEBL1329A2
GALFERB1G10203672
GIRLING6115302
HELLA PAGID8DB 355 008-091
HELLA PAGID8DB 355 030-981
HELLA8DB 355 006-691
HELLA8DB 355 008-091
HELLA8DB 355 030-981
HERZOG GERMANY886715
ICER181549
ICER181552
JURID571918J
JURID571918JAS
KAWE81116
KAWE81602
LEMFÖRDER24855 04
LPR05P1231
MAGNETI MARELLI363702160650
MAPCO6774
METELLI2205600
METZGER038120
MEYLE025 214 8717/PD
MEYLE025 214 8717
MINTEXMDB2004
MINTEXMDB2418
MINTEXMDB2534
NECTOFD6957A
NK221518
OPTIMAL12143
PAGIDT1117
PAGIDT1230
PAGIDT1563
PAGIDT1563EP
PEX7583
PEX7583S
QH Benelux2939
QH Benelux7538
QUINTON HAZELLBLF1018
QUINTON HAZELLBP1357
QUINTON HAZELLBP827
RAMEDERT0610203
REMSA038120
REMSA038130
REMSA38120
REMSA38130
ROULUNDS RUBBER661481
RUVILLED68374270
sbs221518
SCT - MANNOLSP271
SCT GermanySP271
SPIDAN32156
SPIDAN32469
SWAG20916175
SWAG20916549
TEXTAR2148701
TEXTAR2148702
TEXTAR2148703
TEXTAR2148708
TEXTAR2148717205
TEXTAR2148781
TEXTAR2148791
TOPRAN500794
TRISCAN811011005
TRISCAN811011019
TRUCKTEC AUTOMOTIVE0834102
TRUSTING5760
VAICOV208117
VALEO301580
VALEO597257
VALEO597323
VALEO598580
VALEO604149
WAGNERWBP21282A
WOKINGP281320
WOKINGP281330
ZIMMERMANN212821701
ZIMMERMANN214871701
ZIMMERMANN214871702
ZIMMERMANN214871709

Podobné výrobky

Sada brzdových desek DELPHI LP1803

Sada brzdových desek DELPHI LP1803

Popis: brzdovy system Teves, délka (v mm) 123,1, tloustka/sila( v mm) 16,5, vyska ( v mm ) 59,2, Čísla produktu: A.B.S. 36715, APEC braking PAD1431, A..

593,-Kč Cena bez DPH: 490,-Kč

Snímač opotřebení brzdového obložení MEYLE 3143530000

Snímač opotřebení brzdového obložení MEYLE 3143530000

Popis: druh brzd kotoučová brzda, montovací strana přední osa, pozadovany pocet kusu 1, Varovný odstup [mm] 740, Čísla produktu: APEC braking WIR5158,..

157,-Kč Cena bez DPH: 130,-Kč

Sada brzdových desek TRW GDB1261DTE

Sada brzdových desek TRW GDB1261DTE

Popis: Brzdové zařízení Redukce prachu brzdového obložení, Brzdové zařízení také pro děrované brzdové kotouče, Délka (v mm) 156,4, Omezení výrobce ATE..

1 241,-Kč Cena bez DPH: 1 026,-Kč