• Snímač ABS MAXGEAR 20-0372

Snímač ABS MAXGEAR 20-0372

  • Výrobce: MAXGEAR
  • Kód: MAXGEAR20-0372
  • Dostupnost: K dispozici
  • 430,-Kč

  • Cena bez DPH: 356,-Kč

doprava autozet

Popis:

Délka (v mm)1340
délka kabelu1265
Hmotnost [kg]0,05
montovaná stranapravá přední náprava
párová čísla výrobku102254
párová čísla výrobku214 800 0006
Počet koncovek2
počet pólů2
Požadovaný počet kusů1
Provozní napětí [V]12
Typ snímačeHallův senzor

Čísla produktu:

A.B.S.30288
ABAKUS120-02-137
AIC55354
ATE24.0711-5072.3
ATE360080
AUTEX901170
AUTLOGAS4201
BENDIX058244B
BOSCH0 986 594 577
BREMI50221
CSV electronic partsCSG9642
DAKAtec410035
DELPHISS20483
EFI AUTOMOTIVE302029
ELTA AUTOMOTIVEEA0342
ELTA AUTOMOTIVEXBS342
ERA560323
ERA560323A
FAE78030
FASTFT80501
FEBI BILSTEIN102263
FIAT46740213
FISPA84.642
FTEBZ3150S
GEBE9 1838 1
HC-Cargo182327
HELLA6PU 009 106-781
HERTH+BUSS ELPARTS70660614
HOFFER8290165
INTERMOTOR60350
INTERMOTORAB1252
INTERMOTORALB330
INTERMOTORLAB142
IPD40-0165
KAMOKA1060144
KAWE80950660
KAWE8180 15241
KRAFT AUTOMOTIVE9413071
LEMARKLAB142
MEAT & DORIA90165
METZGER0900660
MEYLE214 800 0007
MOBILETRONAB-EU099
MOTAQUIPLVAB137
NTYHCA-FT-006
ODM-MULTIPARTS97-990288
OPTIMAL06-S246
OSSCA21473
PartsTecPTA560-0167
PEX410.067
QUINTON HAZELLXABS643
RIDEX412W0415
SIDAT84.642
SNRASB158.01
StarkSKWSS-0350415
SWAG70 10 2263
TEXTAR45014100
TOMEX BrakesTX 51-12
TRICLO434754
TRISCAN8180 15241
TRWGBS2075
VEMOV24-72-0120
WE PARTS411140186
WILMINK GROUPWG1409668
WILMINK GROUPWG1495760
WILMINK GROUPWG1890068
WILMINK GROUPWG1977847

Podobné výrobky

Snímač ABS KRAFT 9413071

Snímač ABS KRAFT 9413071

Čísla produktu: ATE 24071150723, ATE 360080, FAE 78030, FIAT 46740213, FTE BZ3150S, HELLA 6PU 009 106-781, METZGER 0900660, MEYLE 214 800 0007, PEX 41..

349,-Kč Cena bez DPH: 289,-Kč

Snímač ABS MAXGEAR 20-0377

Snímač ABS MAXGEAR 20-0377

Popis: Délka (v mm) 1960, délka kabelu 1895, Hmotnost [kg] 0,05, montovaná strana zadní náprava - oboustranné, Počet koncovek 2, počet pólů 2, Požadov..

483,-Kč Cena bez DPH: 399,-Kč

Snímač ABS FEBI BILSTEIN 102255

Snímač ABS FEBI BILSTEIN 102255

Popis: Délka (v mm) 1960, Hmotnost [kg] 0,05, montovaná strana zadní náprava - oboustranné, Počet koncovek 2, pro OE číslo 46814965, Čísla produktu: A..

746,-Kč Cena bez DPH: 616,-Kč