• Vzduchový filtr MAXGEAR 26-0723

Vzduchový filtr MAXGEAR 26-0723

  • Výrobce: MAXGEAR
  • Kód: MAXGEAR26-0723
  • Dostupnost: K dispozici
  • 150,-Kč

  • Cena bez DPH: 124,-Kč

doprava autozet

Popis:

průměr 1310
průměr 2200
typ filtruVložka filtru
Výška ( v mm )42,5

Čísla produktu:

A.L. FILTERALA1104
ACDelcoA 1329 C
ACDelcoPC 3158 E
ALCO FILTERMD-9744
AMC FilterIA-3338
AMC FilterIA-3339
ASHIKA20-09-977
BALDWINPA4081
BLUE PRINTADZ92212
BLUE PRINTADZ92216
BOSCH1 457 433 502
BOSCH1 987 429 162
BOSCHS9162
CHAMPAF 7859
CHAMPAF 7864
CHEVROLET89703 90020
CLEAN FILTERSMA 699
CLEAN FILTERSMA3048
COOPERSAG 1420
COOPERSAG1148
CoopersFiaamPA7344
CROSLAND FILTERS8219
DELPHIAF20117
DELPHIAF20118
DONGWOODWA 2053
FILTRONAP 109/2
FILTRONAP109/1
FLEETGUARDAF26544
FRAMCA7417
FRAMCA9079
GENERAL MOTORS970350300
GENERAL MOTORS97111423
GUD FILTERSAG 943
HENGST FILTERE673L
HENGST FILTERE730L
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1329013
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1329017
HOFFER8200005
ISUZU2-90842-900-0
ISUZU2-908842-900-0
ISUZU8-97035-303
ISUZU8-97039-002-0
ISUZU8-97111-423-0
ISUZU8970353030
ISUZU8970645580
ISUZU93601464
JAPANPARTSFA-977
JAPANPARTSFA-977S
JAPANPARTSJFA-977
JAPANPARTSJFA-977S
LAUTRETTEELP 3992
LOTUSA124E6309S
LUBERFINERAF 7859
MANN-FILTERC 3145
MEAT & DORIA16005
MISFATP493
MOTAQUIPVFA 20
MOTAQUIPVFA 680
MULLER FILTERPA706
NIPPARTSJ1329013
NIPPARTSJ1329022
OPEL5834270
OPEL834607
OPEL834805
OPEL897035303
OPEL93192519
OPEL97035303
OPEL97111423
P.B.R.AI-5266
PURFLUXA1351
PUROLATORA34721
QUINTON HAZELLWA 6640
RYCOA1270
SOFIMAS 6002 A
SogefiProPA 7344
TECNECO FILTERSAR 9079 PM-J
TOYOTA178010W010
UFI30.204.00
VAICOV40-1078
VALEO585301
VICA-523
VICA-526
WIX FILTERSWA6640
WIX FILTERSWA6750

Podobné výrobky

Vzduchový filtr MULLER FILTER PA706

Vzduchový filtr MULLER FILTER PA706

Popis: délka (v mm) 310, Sirka v mm 200, typ filtru Vlozka filtru, vyska ( v mm ) 43, Čísla produktu: A.L. FILTER ALA-1104, ACDelco A1329C, ALCO FILTE..

299,-Kč Cena bez DPH: 247,-Kč

Vzduchový filtr BOSCH 1987429162

Vzduchový filtr BOSCH 1987429162

Popis: délka (v mm) 310, Sirka v mm 200, typ filtru Vlozka filtru, vyska ( v mm ) 42, Čísla produktu: A.L. FILTER ALA1104, BALDWIN PA4081, CHEVROLET 8..

518,-Kč Cena bez DPH: 428,-Kč

Vzduchový filtr PURFLUX A1351

Vzduchový filtr PURFLUX A1351

Popis: délka (v mm) 310, Sirka v mm 200, vyska ( v mm ) 43, Čísla produktu: AMC Filter IA3338, BLUE PRINT ADZ92212, BLUE PRINT ADZ92216, BOSCH 1987429..

244,-Kč Cena bez DPH: 201,-Kč