• Vzduchový filtr MAXGEAR 26-0909

Vzduchový filtr MAXGEAR 26-0909

  • Výrobce: MAXGEAR
  • Kód: MAXGEAR26-0909
  • Dostupnost: K dispozici
  • 189,-Kč

  • Cena bez DPH: 156,-Kč

doprava autozet

Popis:

Délka (v mm)296
Délka (v mm)298
Šířka v mm234
Šířka v mm235
typ filtruVložka filtru
Výška ( v mm )51,7
Výška ( v mm )51

Čísla produktu:

A.L. FILTERALA 8496/2
A.L. FILTERALA-8496
ALCO FILTERMD-8208
ASHIKA20-00-019
BLUE PRINTADA102226
BOSCH1 987 429 193
BOSCHS9193
CHEVROLET93 185 452
CLEAN FILTERSMA3032
COMLINEEAF695
COOPERSAG1802
CoopersFiaamPA7427
FILTRAKC230
FILTRONAP188/5
FRAMCA9646
FRAMCA9647
GENERAL MOTORS55557597
GENERAL MOTORS95517655
GMC55557597
GUD FILTERSAG1458
HENGST FILTERE1192L
HENGST FILTERE1232L
JAPANPARTSFA-019S
KNECHTLX 146 7
LAUTRETTEELP3867
MAHLE FILTERLX1467
MANN-FILTERC 30 170
MANN-FILTERC30170/1
MECAFILTERELP3867
MEYLE812 321 0000
MFILTERMAP60137
MOTAQUIPVFA1042
MULLER FILTERPA3154
OPEL12786800
OPEL5835142
OPEL834857
OPEL835529
OPEL93185452
P.B.R.AI-5305
PURFLUXA1368
PUROLATORA34868
SAAB12786800
SAAB1278680
SAAB12788338
SAAB32016012
SAAB32016013
SAAB4080320801
SOFIMAS3189A
SogefiProPA 7427
TEHO2739
UFI30.189.00
VAICOV40-0859
VALEO585291
VAUXHALL93185452
WIX FILTERS46915
WIX FILTERSWA9498

Podobné výrobky

Vzduchový filtr VALEO 585291

Vzduchový filtr VALEO 585291

Popis: Délka (v mm) 297,5, Hmotnost [kg] 0,548, Šířka v mm 234,5, Tvar zakřivený, Výška ( v mm ) 50,5, Čísla produktu: BOSCH 1987429193, CADILLAC 1278..

225,-Kč Cena bez DPH: 186,-Kč

Vzduchový filtr MULLER FILTER PA3154

Vzduchový filtr MULLER FILTER PA3154

Popis: délka (v mm) 298, Sirka v mm 234, typ filtru Vlozka filtru, vyska ( v mm ) 51, Čísla produktu: A.L. FILTER ALA-8496, ALCO FILTER MD-8208, ASHIK..

266,-Kč Cena bez DPH: 220,-Kč