Popis:

pocet polu1
průměr vlákna [mm]25
Rozměr klíče16
rozteč [mm]1,25
Spojovací technikaGewindebolzen M4
Umisteni jiskry [mm]3
Utahovaci moment [Nm]20
Utahovací úhel [Stupeň]15
Vnějżí závit [mm]14 mm
Vnějżí závit [mm]14
vzdálenost elektrod1,3
vzdálenost elektrod1

Čísla produktu:

BERU14KR-8 MUV
BERUZ 177
BorgWarner (BERU)14KR-8 MUV
BorgWarner (BERU)Z 177
BOSCH0 242 229 902
BOSCHHR8MCV+
BOSCHHR8MEV
EYQUEMRC62HJS6
FORD1088847
FORD1097080
FORD1202935
FORD1233897
FORD1255464
FORD1327341
FORD1335367
FORD1350742
FORD1362012
FORD1M5O1 2405 CA
FORD2U7J1 2405 AA
FORD4M5G1 2405 XA
FORD4M5G1 2405 XB
FORD4M5G1 2405 XC
FORDBL3E12405CA
FORDXS6F1 2405 BA
FORDXS6F1 2405 CA
FORDYN2J1 2405 AA
MAZDAC401-18-110
MAZDAC401-18-110A
MAZDAC402-18-110A
MAZDALFY1-18-110
MOTORCRAFTAYFS 22 C
MOTORCRAFTAYFS 22 CB
MOTORCRAFTAYFS 22 F1
MOTORCRAFTAYFS 22 FE1J
MOTORCRAFTAYFS 32 CJ
MOTORCRAFTAYFSI 22 C
NGK4559
NGKTR 5B 13
NGKTR 6B-13
NGKV-LINE 45
NGKV-LINE25
OPEL32017017
OPEL93190948

Zapalovací svíčka BOSCH 0242229785

  • Výrobce: BOSCH
  • Kód: BOSCH0242229785
  • Dostupnost: K dispozici
  • 62,-Kč

  • Cena bez DPH: 51,-Kč

Podobné výrobky

Zapalovací svíčka BOSCH 0242236663

Zapalovací svíčka BOSCH 0242236663

Popis: pocet polu 1, průměr vlákna [mm] 25, Rozměr klíče 16, rozteč [mm] 1,25, Umisteni jiskry [mm] 4, Utahovaci moment [Nm] 20, Utahovací úhel [Stupe..

171,-Kč Cena bez DPH: 142,-Kč

Zapalovací svíčka BOSCH 0242229739

Zapalovací svíčka BOSCH 0242229739

Popis: pocet polu 1, průměr vlákna [mm] 25, Rozměr klíče 16, rozteč [mm] 1,25, Umisteni jiskry [mm] 4, Utahovaci moment [Nm] 20, Utahovací úhel [Stupe..

175,-Kč Cena bez DPH: 145,-Kč