• Olejový filtr KRAFT AUTOMOTIVE 1703392

Olejový filtr KRAFT AUTOMOTIVE 1703392

  • 66,-Kč

  • Cena bez DPH: 55,-Kč

doprava autozet

Popis:

Číslo produkce1703392
Rozměr závitu 1M 20 x 1.5
typ filtrunašroubovaný filtr
Vnější průměr [mm]76
Vnitřní průměr 1 [mm]62
Výška ( v mm )74

Čísla produktu:

ARMAFILTO-76/72.0
CHAMPLS 156
COOPERSZ 1314
CROSLAND2194
FIAT46808398
FIAT606128821
FIAT60612882
FIAT60621830
FIAT60621890
FIAT60810852
FIAT71736159
FIL FILTERZP 553 A
FILTRONOP537/1
GUD FILTERSZ 423
LAUTRETTEELH 4257
MAHLE FILTEROC 272
MANN-FILTERW712/16
TEHO4344
UNIPARTGFE 427

Podobné výrobky

Olejový filtr MANN-FILTER W712/16

Olejový filtr MANN-FILTER W712/16

Popis: Cislo vyrobku doporuceneho specialniho naradi LS 7/2, Doplňující výrobek/info 2 se zpetnym ventilem, Oteviraci tlak obtokoveho ventilu [bar] 1,..

173,-Kč Cena bez DPH: 143,-Kč

Olejový filtr MANN-FILTER W713/16

Olejový filtr MANN-FILTER W713/16

Popis: Cislo vyrobku doporuceneho specialniho naradi LS 7, Doplňující výrobek/info 2 se zpetnym ventilem, Oteviraci tlak obtokoveho ventilu [bar] 1, v..

188,-Kč Cena bez DPH: 155,-Kč

Olejový filtr BOSCH 0451103300

Olejový filtr BOSCH 0451103300

Popis: Oteviraci tlak obtokoveho ventilu [bar] 1, průměr 2 72, průměr 3 62, průměr v mm 76, průměr v mm 77, vyska ( v mm ) 67, Závit spojky M 20 x 1,5..

99,-Kč Cena bez DPH: 81,-Kč