V úterý 23. 7. je prodejna otevřena jen do 14:00.
KATALOG

  • Auzozet.cz - doprava a vyzvednutí objednávek

Zadní tlumič výfuku OPEL - 5852097

IZA21.099A
1 143 Kč
Počet
Dostupné

  Doprava zboží

Doručení na adresu nebo na výdejní místa.

  Osobní odběr

Možnost osobního odběr na prodejně po objednání.

  Bezpečný nákup

Platba na dobírku, převodem nebo kartou.

Popis

Popis:

Číslo technické informace52
Délka (v mm)850
Hmotnost [kg]6,630
ZárukaZáruka 2 roky

Čísla produktu:

ANSAOP26547
ASMET05.122
ASMET05.142
ASMET05.160
ASSO34.7029
BOSAL185-459
EBERSPÄCHER08.399.84
EBERSPÄCHER674.4.001
EBERSPÄCHERN 08.299.84
EBERSPÄCHERN 08.399.84
EECEGM329
EECEGM329P
ERNST052153
FABRISCAPE33392/O
FABRISCAPEOP33390/2/3
FENNOP4491
FONOS617351
HJS95 14 8519
HJS95 14 8528
IMASAF53.32.07
JP GROUP1220601500
KLARIUS220648
KLARIUSGM329T
MEFEX3098
MTS01.95480
OPEL13158592
OPEL24423001
OPEL5852055
OPEL5852101
OPEL5852456
OPEL5854551
OPEL90530872
OPEL93193069
ROSI41273
SIGAM40643
TESH220648
TIMAXGM329T
VAUXHALL24423001
VAUXHALL90530872
VENEPORTEOP40383
Detaily produktu
IZAWIT
IZA21.099A
Nové
Nové
4 dalších produktů ve stejné kategorii: