Rozšířený katalog

Objednávky z e-shopu standartně expedujeme, stejně tak je možné vyzvednout objednávky na prodejně v Hulíně, která zůstává otevřena. Zásilkovna.cz zakázala hotovostní platby na svých výdejních místech, proto je povolena pouze platba převodem. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

KLIMATIZACE

Chemické přípravky k čištění a desinfekci klimatizace

Klimatizaci nebo ventilaci v autě byste měli čistit minimálně jednou ročně (ideálně dvakrát do roka), čistit ji jen v případě zápachu v kabině je nedostatečné. S čištěním souvisí i pravidelná výměna kabinového filtru, bez které je jakékoliv čištění či desinfekce zbytečné. Oproti vzduchovému filtru nasávající vzduch do motoru u kabinového filtru nesouvisí jeho životnost s ujetými kilometry.


K snadnému vyčištění máte hned několik možností, nejpoužívanější a nejsnazší varianta je jednorázový sprej tzv. BOMBA, která se aktivuje a položí mezi zadní sedačky, díky vnitřnímu okruhu dojde k vyčištění klimatizace. Další variantou je sprej anebo pěna  ve spreji s hadičkou, oba přípravky fungují podobně, pomocí přiložené hadičky aplikujete čistič do výdechů i do prostorů sání.


Jak se který produkt používá, zjistíte v detailu každého produktu. Výsledky po použití výše zmíněných přípravků jsou podobné, spíše záleží na tom komu co více vyhovuje. Vyčištění klimatizace i výměna filtru je časově i finančně nenáročná operace, které se rozhodně vyplatí.

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek