Rozšířený katalog

Objednávky z e-shopu standartně expedujeme, stejně tak je možné vyzvednout objednávky na prodejně v Hulíně, která zůstává otevřena. Zásilkovna.cz zakázala hotovostní platby na svých výdejních místech, proto je povolena pouze platba převodem. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Aditiva do nafty

aditiva do nafty

Aditivum nebo také přísada do nafty zlepšuje vlastnosti motorové nafty nebo potlačuje neduhy při natankování méně kvalitní nafty. Aditiva se používají průběžně při každém tankování a můžeme je dělit na aditiva celoroční (někdy také letní) a zimní. Další skupinou jsou čističe, jde o jednorázové přísady do nafty. Nalijete celý obsah do nádrže před tankováním a jízdou dojde k vyčištění nádrže, palivového potrubí, čerpadla a hlavně vstřikovačů, které jsou náchylné na znečištění.


Celoroční aditiva převážně udržují celý palivový systém v čistotě, odstraňují vodu, korozi, a také nečistoty jako je karbon na vstřikovačích, zvyšují cetanové číslo a snižují emise, fungují jako prevence před problémy. Zimní aditiva do nafty zejména snižují bod tuhnutí nafty, aby nedošlo k jejímu zamrznutí a udržují její filtrovatelnost.

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek