Rozšířený katalog

Nové produkty

Objednávky z e-shopu standartně expedujeme, stejně tak je možné vyzvednout objednávky na prodejně v Hulíně, která zůstává otevřena. Zásilkovna.cz zakázala hotovostní platby na svých výdejních místech, proto je povolena pouze platba převodem. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Čistič motoru, lambda sondy a katalyzátoru 500ml

9201

MANNOL

MANNOL

K dispozici - viz Doručení/ vyzvednutí

179,-Kč s DPH

vin karoserie

Více informací

CATALYTIC SYSTEM CLAENER odstraňuje usazeniny ve spalovacím systému: čistí sací i výfukové ventily, pístní kroužky, výfukový systém a katalyzátor. Eliminuje zbytky karbonu, což zajišťuje spolehlivý provoz a lepší výkon motoru. Obnovuje optimální proudění výfukových plynů a snižuje spotřebu paliva. Zároveň prodlužuje životnost katalyzátoru a celkově spalovacího systému.

Použití čističe katalyzátoru:

Připojte infuzní zařízení k nádobce. Vložte infuzní jehlu do gumové hadice sání motoru a zavěste nádobu dnem vzhůru, aby se zahájila infuze. Nechejte motor běžet při 1500 ot/ min přibližně 40-60 minut. Tento čistič používejte pouze venku. Pokud se katalyzátor příliš rozpálí, okamžitě zastavte proces čištění. Zároveň sledujte teplotu motoru.

Pro více informací si můžete přečíst článek o použití čističe katalyzátoru.


MANNOL MANNOL

Německý výrobce MANNOL nabízí celou řadu maziv, olejů a širokou škálu produktů pro péči o automobil. Jejich produkty mají moderní a jedinečný design a plní specifikace OEM. Výrobní kapacita Mannolu je 400 tun maziv denně a na trhu působí již od roku 1993.


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: