Objednávky z e-shopu standartně expedujeme, stejně tak je možné vyzvednout objednávky na prodejně v Hulíně, která zůstává otevřena. Zásilkovna.cz zakázala hotovostní platby na svých výdejních místech, proto je povolena pouze platba převodem. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Aditivum do motorového oleje Xenum Super G 300ml

Aditivum do motorového oleje Xenum Super G 300ml Zobrazit větší

XE3116301

XENUM

XENUM

Tento produkt již není na skladě - viz Doručení/ vyzvednutí

176,-Kč s DPH

vin karoserie

Více informací

Xenum Super G (dříve Xenum MOX-G) je aditivum do motorového oleje nejnovější generace obsahující Mo-Complex (kapalný molybden), uhlíkový grafit a komplexní esterové oleje. Společně vytvářejí uvnitř motoru silný mazací film, který snižuje tření a také prodlužuje životnost motoru.

Vlastnosti aditiva do oleje:

- navrací výkon motoru
- snižuje spotřeba paliva
- snižuje hluku motoru
- snižuje spotřeby oleje
- snižuje emise CO2

Aditivum Super G je vhodné pro všechny benzínové a naftové motory včetně všech nejnovějších s filtrem pevných částic (LOW SAPS oleje), s přímým vstřikováním, common rail, motory s turbodmychadly a zároveň je také kompatibilní se staršími konstrukcemi motorů. Aditivum můžete použít také pro nákladní automobily, motocykly, čluny i průmyslové motory.

Použití aditiva:

Nalijte celý obsah nádoby 300ml do nového motorového oleje, aditivum ošetří 2,5 - 5l oleje.

Recenzi aditiva Super G najdete zde.

xenum super g (mox-g)


XENUM XENUM

Xenum je belgický výrobce kvalitních aditiv do motorového oleje, benzinu, nafty, čističů motoru i přísad pro systémy LPG a CNG. Autochemie výrobce Xenum je funkční a léta osvědčená, to si můžete ověřit v recenzi čističe vstřiků nebo proplachu motoru.


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: