• Lambda sonda BOSCH 0258003714

Popis:

Celková délka (mm)400
Doporuceny interval vymeny [km]160000
pocet polu4

Čísla produktu:

BERU0 824 010 047
BERU0 824 010 065
BERUOZH 045
BorgWarner (BERU)0 824 010 047
BorgWarner (BERU)0 824 010 065
BorgWarner (BERU)OZH 045
BOSCH0 258 003 307
BOSCH0 258 003 339
BOSCH0 258 003 342
BOSCH0 258 003 456
BOSCH0 258 003 457
BOSCH0 258 003 484
BOSCH0 258 003 486
BOSCH0 258 003 713
BOSCH0 258 986 507
Continental/VDOA2C59513216Z
Continental/VDOA2C59513224Z
DELPHIES20025-12B1
DELPHIES2025312B1
DELPHIES2030112B1
DELPHIES20301
DENSO234-4083
DENSODOX-1371
DENSODOX0114
DENSODOX0119
DENSODOX1361
FORD1010620
FORD1013764
FORD1041245
FORD1041246
FORD6847911
FORD6847912
FORD6983291
FORD7126156
FORD7126157
FORD95FB 9F472 BA
FORD95FB 9F472 CA
FORD95FB 9F472 DA
FORD95FB 9F472 DB
FORD95FB 9F472 EA
FORD96FB 9F472 CA
FORD96FB 9F472 DA
GAUSSGO8472
LUCAS ELECTRICALSEB124
MAGNETI MARELLI50203402
MAZDA101 3764
MAZDA96FB9 F472C A
MTE-THOMSON7818.40.020
MTE-THOMSON7818.40.030
MTE-THOMSON7818.40.040
NGK91266
NGK97923
NGKOZA 700EE1
NGKOZA660EE34
NTK (NGK-GROUP)0293
NTK (NGK-GROUP)1865
NTK (NGK-GROUP)1890
NTK (NGK-GROUP)5L7
NTK (NGK-GROUP)91312
NTK (NGK-GROUP)OZA448-E44
NTK (NGK-GROUP)OZA448E12
NTK (NGK-GROUP)OZA660 EE28
NTK (NGK-GROUP)OZA660-EE34
NTK (NGK-GROUP)OZA89-D1
VDOA2C59513216Z
VDOA2C59513224Z
VEMO25-76-0002

Lambda sonda BOSCH 0258003714

  • Výrobce: BOSCH
  • Kód: BOSCH0258003714
  • Dostupnost: K dispozici
  • 1 186,-Kč

  • Cena bez DPH: 980,-Kč

Podobné výrobky

Lambda sonda DELPHI ES20151-12B1

Lambda sonda DELPHI ES20151-12B1

Popis: délka (v mm) 390, délka kabelu 390, Lamdasonda vyhřívaná, Pocet obsazenych kontaktu 4, počet vodičů 4, Provedení zástrcky-ID Round, Rozměr klíč..

917,-Kč Cena bez DPH: 758,-Kč

Lambda sonda DELPHI ES20025-12B1

Lambda sonda DELPHI ES20025-12B1

Popis: délka (v mm) 375, délka kabelu 375, Lamdasonda vyhřívaná, Pocet obsazenych kontaktu 4, počet vodičů 4, Provedení zástrcky-ID 3 Wire, Provedení ..

812,-Kč Cena bez DPH: 671,-Kč