Klimatizace

Chemické přípravky k čištění a desinfekci klimatizace

Klimatizaci nebo ventilaci v autě byste měli čistit minimálně jednou ročně (ideálně dvakrát do roka), čistit ji jen v případě zápachu v kabině je nedostatečné. S čištěním souvisí i pravidelná výměna kabinového filtru, bez které je jakékoliv čištění či desinfekce zbytečné. Oproti vzduchovému filtru nasávající vzduch do motoru u kabinového filtru nesouvisí jeho životnost s ujetými kilometry.

K snadnému vyčištění máte hned několik možností, nejpoužívanější a nejsnazší varianta je jednorázový sprej tzv. BOMBA, která se aktivuje a položí mezi zadní sedačky, díky vnitřnímu okruhu dojde k vyčištění klimatizace. Další variantou je sprej anebo pěna  ve spreji s hadičkou, oba přípravky fungují podobně, pomocí přiložené hadičky aplikujete čistič do výdechů i do prostorů sání.

Jak se který produkt používá, zjistíte v detailu každého produktu. Výsledky po použití výše zmíněných přípravků jsou podobné, spíše záleží na tom komu co více vyhovuje. Vyčištění klimatizace i výměna filtru je časově i finančně nenáročná operace, které se rozhodně vyplatí.


Čistič klimatizace BOMBA 150ml

Čistič klimatizace BOMBA 150ml

BOMBA k čištění klimatizace Sprej na čištění klimatizace v autě (tzv. bomba) od výrobce autochemie Grafen. Přípravek ke snadné desinfekci klimatizace ..

70,-Kč Cena bez DPH: 58,-Kč

Dostupnost: K dispozici
Pěna na čistění klimatizace 500ml

Pěna na čistění klimatizace 500ml

Pěna k čistění klimatizace Pěna na čistění klimatizace v autě s aplikační hadičkou o délce cca 40cm. Efektivní přípravek KLIMA DOKTOR PLUS ve for..

87,-Kč Cena bez DPH: 72,-Kč

Dostupnost: K dispozici
Sprej k čistění klimatizace 400ml

Sprej k čistění klimatizace 400ml

Čistič klimatizace ve spreji Čistič klimatizace ve spreji s hadičkou k provádění hygieny a údržby ventilačních systému k použití ve všech typech aut a..

155,-Kč Cena bez DPH: 128,-Kč

Dostupnost: K dispozici
Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)