Rozšířený katalog

Nové produkty

Objednávky z e-shopu standartně expedujeme, stejně tak je možné vyzvednout objednávky na prodejně v Hulíně, která zůstává otevřena. Zásilkovna.cz zakázala hotovostní platby na svých výdejních místech, proto je povolena pouze platba převodem. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

X-FLUSH/D čistič vstřiků DIESEL 500ml

Čistič vstřiků diesel Xenum X-FLUSH/D 500ml Zobrazit větší

XE3062500

XENUM

XENUM

Tento produkt již není na skladě - viz Doručení/ vyzvednutí

191,-Kč s DPH

vin karoserie

Více informací

X-FLUSH/D je pokročilý čistič (proplach vstřikovačů) od belgického výrobce auto chemie Xenum, který efektivně odstraňuje nečistoty ze vstřikovacích trysek, palivového čerpadla a spalovacích komor dieselových motorů a navrací jejich výkon.

VÝHODY POUŽITÍ ČISTIČE:

- hladký a správný chod motoru, méně hluku a vibrací
- zvýšený výkon a dynamika motoru
- vyšší spolehlivost motoru
- snížené toxické emise a kouřivost
- okamžitě viditelné výsledky

VLASTNOSTI ČISTIČE :

- odstraňuje usazeniny ze vstřikovacích trysek, vstřikovacího čerpadla a spalovacích komor
- aktivně čistí vstřikovací trysky pro dosažení optimálního výkonu motoru
- je neškodný pro katalyzátory, EGR ventily a filtry pevných částic (FAP/ DPF)

Je vhodný pro všechny typy naftových motorů, včetně nejnovější generace s přímým vstřikováním jako jsou CRDi, DCi, TDi, HDi, TDCi, JTD, aj.

POUŽITÍ ČISTIČE v1:

Čistič vstřiků Xenum X-FLUSH/D se nenalévá přímo do nádrže, ale je aplikován z nádoby, která je napojena přes hadičku přímo do vstřikovacího čerpadla a zpětné vedení do nádrže je vyvedeno do nádobky, tak vnikne nový palivový okruh (mimo palivový filtr a nádrž) a motor běží jen na samostatný čistič. Motor necháme běžet dokud v nádobě nezůstane minimum čističe obsahující nečistoty z palivového systému. Doporučuji si přečíst ukázku použití čističe.

POUŽITÍ ČISTIČE v2:

Jako alternativu lze čistič aplikovat do obalu palivového filtru (lze jen u motorů, kde se mění vložka filtru), při výměně palivového filtru zalijte filtr čističem X-FLUSH/D, tím pádem poběží motor určitý čas převážně na čistič vstřiků.

Pokud je pro Vás tento proces příliš složitý, vyrábí XENUM čistič vstřiků COMPLEX DIESEL SYSTEM CLEANER, který nalijte přímo do nádrže a také dosahuje  dobrých výsledků, zároveň maže palivový systém a chrání před korozí.

ProduktVstřikovací tryskyVstřikovací  čerpadloMazáníAnti-korozeAnti-oxidaceOdstranění vody
X-Flush■■■■■■■■■□□□□□□□□□□□□□□□□□□□□□
Complex Diesel■■■□□■■■□□■■□□□■■□□□■■□□□■■□□□

čistič vstřiků diesel xenum x-flush/d


XENUM XENUM

Xenum je belgický výrobce kvalitních aditiv do motorového oleje, benzinu, nafty, čističů motoru i přísad pro systémy LPG a CNG. Autochemie výrobce Xenum je funkční a léta osvědčená, to si můžete ověřit v recenzi čističe vstřiků nebo proplachu motoru.


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: