• Lambda sonda BOSCH 0258006982

Popis:

Celková délka (mm)1720
Doporuceny interval vymeny [km]250000
pocet polu4
Spojka/svorkapopř přizpůsobit zástrčku

Čísla produktu:

AUDI022 906 262 BH
AUDI022 906 262 L
AUDI022 906 265 B
AUDI07C 906 262 A
AUDI07C 906 262 AE
AUDI07C 906 262 AF
AUDI07C 906 262 AG
AUDI07C 906 262 AH
AUDI07C 906 262 H
AUDI07C 906 262 M
AUDI07C 906 262 P
AUDI07C 906 262 S
AUDI07C 906 262 T
AUDI07D 906 262 A
AUDI07D 906 262 E
AUDI1K0 998 262 B
BENTLEY07C906262S
BENTLEY07C906262T
BENTLEY1K0998262B
BERU0 824 010 345
BERUOPH060
BMW1K0998262B
BorgWarner (BERU)0 824 010 345
BorgWarner (BERU)OPH060
BOSCH0 258 006 267
BOSCH0 258 006 302
BOSCH0 258 006 400
BOSCH0 258 006 403
BOSCH0 258 006 409
BOSCH0 258 006 412
BOSCH0 258 006 413
BOSCH0 258 006 414
BOSCH0 258 006 415
BOSCH0 258 006 416
BOSCH0 258 006 417
BOSCH0 258 006 418
BOSCH0 258 006 419
BOSCH0 258 006 440
BOSCH0 258 006 441
BOSCH0 258 006 452
BOSCH0 258 006 453
BOSCH0 258 006 459
BOSCH0 258 006 489
BOSCH0 258 006 490
BOSCH0 258 006 491
BOSCH0 258 006 492
BOSCH0 258 006 509
BOSCH0 258 006 510
BOSCH0 258 006 515
BOSCH0 258 006 517
BOSCH0 258 006 530
BOSCH0 258 006 559
BOSCH0 258 006 560
BOSCH0 258 006 615
BOSCH0 258 006 616
BOSCH0 258 006 617
BOSCH0 258 006 663
BOSCH0 258 006 664
BOSCH0 258 006 665
BOSCH0 258 006 666
BOSCH0 258 006 667
BOSCH0 258 006 668
BOSCH0 258 006 669
BOSCH0 258 006 670
BOSCH0 258 006 675
BOSCH0 258 006 677
BOSCH0 258 006 710
BOSCH0 258 006 818
BOSCH0 258 006 982
BOSCH0 258 006 983
BOSCH0 258 986 602
Continental/VDOA2C59513234Z
Continental/VDOA2C59513235Z
Continental/VDOA2C59513314Z
Continental/VDOA2C59513316Z
Continental/VDOA2C59513334Z
DELPHIES20166
DELPHIES2016911B1
DELPHIES20177
DELPHIES2017811B1
DELPHIES20348-12B1
DENSODOX0150
DENSODOX2008
DENSODOX2018
DENSODOX2023
DENSODOX2038
DENSODOX2047
FORD1125039
FORDYM219 F472 HA
MTE-THOMSON887640077
MTE-THOMSON887640093
MTE-THOMSON887640148
MTE-THOMSON887640164
MTE-THOMSON887740000
MTE-THOMSON887740079
MTE-THOMSON887740088
MTE-THOMSON887740155
MTE-THOMSON894040080
MTE-THOMSON894540092
NTK (NGK-GROUP)0385
NTK (NGK-GROUP)OZA659-EE11
ROLLS-ROYCE07C 906 262 H
ROLLS-ROYCE1K0998262B
SEAT01K 099 826 2B
SEAT022 906 262 L
SEAT022 906 262 M
SEAT1K0 998 262 B
SEAT6K0 906 262 B
VDOA2C59513234Z
VDOA2C59513235Z
VDOA2C59513314Z
VDOA2C59513316Z
VDOA2C59513334Z
VW022 906 262 AH
VW022 906 262 AJ
VW022 906 262 BA
VW022 906 262 BH
VW022 906 262 L
VW022 906 262 M
VW022 906 262 S
VW066 906 262 A
VW06A 906 262 BL
VW07C 906 262 A
VW07C 906 262 AE
VW07C 906 262 AF
VW07C 906 262 AG
VW07C 906 262 AH
VW07C 906 262 AN
VW07C 906 262 AP
VW07C 906 262 AQ
VW07C 906 262 C
VW07C 906 262 H
VW07C 906 262 J
VW07C 906 262 M
VW07C 906 262 P
VW07C 906 262 S
VW07C 906 262 T
VW07D 906 262 A
VW07D 906 262 B
VW07D 906 262 E
VW1K0 998 262 B
VW6K0 906 262 B

Lambda sonda BOSCH 0258006982

  • Výrobce: BOSCH
  • Kód: BOSCH0258006982
  • Dostupnost: K dispozici
  • 1 544,-Kč

  • Cena bez DPH: 1 276,-Kč

Podobné výrobky

Lambda sonda BOSCH 0258007361

Lambda sonda BOSCH 0258007361

Popis: Celková délka (mm) 1720, Doporuceny interval vymeny [km] 250000, pocet polu 5, Čísla produktu: AUDI 079 906 262 E, AUDI 079 906 262 F, AUDI 07C..

2 223,-Kč Cena bez DPH: 1 837,-Kč

Lambda sonda DELPHI ES20348-12B1

Lambda sonda DELPHI ES20348-12B1

Popis: délka (v mm) 740, délka kabelu 740, Lamdasonda vyhřívaná, Pocet obsazenych kontaktu 4, počet vodičů 4, Provedení zástrcky-ID Flat, Rozměr klíče..

966,-Kč Cena bez DPH: 798,-Kč

Lambda sonda ESEN SKV 09SKV908

Lambda sonda ESEN SKV 09SKV908

Popis: druh provozu elektrický, Hmotnost [kg] 0,14, Napětí [V] 12, Čísla produktu: AUDI 021906262B, AUDI 022606262AA, AUDI 022906262AA, AUDI 022906262..

1 648,-Kč Cena bez DPH: 1 362,-Kč