Rozšířený katalog

Nové produkty

Objednávky z e-shopu standartně expedujeme, stejně tak je možné vyzvednout objednávky na prodejně v Hulíně, která zůstává otevřena. Zásilkovna.cz zakázala hotovostní platby na svých výdejních místech, proto je povolena pouze platba převodem. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Total Quartz INEO ECS 5W-30 5l

sk118808

TOTAL

TOTAL

K dispozici - viz Doručení/ vyzvednutí

697,-Kč s DPH

vin karoserie

Více informací

Total Quartz INEO ECS 5W-30 je motorový olej určený pro vozy Citroën & Peugeot s benzinovými i naftovými motory s filtrem pevných částic FAP. ECS je zkratka Emission Control System = podporuje redukci emisí CO2 a Nox.

Vlastnosti oleje Total Quartz INEO ECS 5W-30

  • INEO ECS 5W-30 je LOW SAPS (nízkopopelnatý) motorový olej, zajišťuje účinnost filtru pevných částic FAP a chrání ho před ucpáním
  • jde o FE (FUEL ECONOMY) motorový olej, podporuje tedy úsporu pohonných hmot - ve startovacím režimu až 6% a při běžném režimu 3%
  • v neposlední řadě zajišťuje čistotu motoru, speciální aditiva poskytují ochranu motoru před tvorbou usazenin a opotřebením

Plní specifikace:

ACEA C2/ A5/ B5

Normy výrobců:

PSA B71 2290

autorizovany distributor total

Námi prodávaný motorový olej Total Quartz INEO ECS 5W-30 5l pochází od autorizovaného distributora maziv Total pro Českou republiku.

Charakteristiky oleje Total Quartz INEO ECS 5W-30
Sulfátový popel (%)0,69
Obsah fosforu (ppm)800
Obsah síry (%)0,25
Viskozita při 40°C (mm²/s)63,5
Viskozita při 100°C (mm²/s)10,6
Viskozitní index157
Bod tuhnutí (°C)-36
Bod vzplanutí (°C)234
Skladovatelnost5 let (při teplotě od 5°C do 25°C)


TOTAL TOTAL

Vysoce kvalitní oleje od francouzského výrobce TOTAL, které automobilka PSA Citroën a Peugeot používá výhradně do svých automobilů. Od roku 2020 přechází TOTAL na nové balení olejů.

autorizovany distributor total

Námi prodávané motorové, převodové a hydraulické oleje Total pochází od autorizovaného distributora maziv Total pro Českou republiku.


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: