Rozšířený katalog

Nové produkty

Objednávky z e-shopu standartně expedujeme, stejně tak je možné vyzvednout objednávky na prodejně v Hulíně, která zůstává otevřena. Zásilkovna.cz zakázala hotovostní platby na svých výdejních místech, proto je povolena pouze platba převodem. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Epoxidové lepidlo - tekutý kov 30g

Epoxidové lepidlo tekutý kov 30g Zobrazit větší

9905

MANNOL

MANNOL

K dispozici - viz Doručení/ vyzvednutí

92,-Kč s DPH

vin karoserie

Více informací

EOPOXY-METAL je dvousložkové lepidlo určené pro rychlé a spolehlivé lepení oceli, hliníku, mosazi, mědi, cínu, olova a různých slitin, také pojí keramiku, beton, dřevo a jejich sloučeniny.
Lepidlo tvrdne do 4 minut. Ke konečnému vytvrzení dochází během 2–3 hodin, spojení získá vysokou mechanickou pevnost ve střihu (3 až 5 N/ mm2) a vydrží teploty až 150°C.

Je vhodný i pro vyplnění trhlin a dutin, vyvrtaných otvorů, pro opravu poškozených závitů a může být také použit jako výplň pro ploché povrchy.

Použití lepidla na kov:

Pro dosažení nejlepších výsledků musí být povrchy čisté a zbavené mastnoty.
Vytlačte potřebná množství obou složek z tuby a promíchejte je.
Poté naneste na suché, očištěné povrchy, které chcete slepit a pevně k sobě přitlačte maximální silou.


MANNOL MANNOL

Německý výrobce MANNOL nabízí celou řadu maziv, olejů a širokou škálu produktů pro péči o automobil. Jejich produkty mají moderní a jedinečný design a plní specifikace OEM. Výrobní kapacita Mannolu je 400 tun maziv denně a na trhu působí již od roku 1993.