• Lambda sonda BOSCH 0258986503

Popis:

Doporuceny interval vymeny [km]160000
pocet polu4
Spojka/svorkapopř přizpůsobit zástrčku
Spojka/svorkaprip.prizpusobit spoj konektoru

Čísla produktu:

ALFA ROMEO46420613
ALFA ROMEO46423907
ALFA ROMEO46423987
ALFA ROMEO46453271
ALFA ROMEO46519513
ALFA ROMEO46523499
ALFA ROMEO46549674
ALFA ROMEO60812599
BERUOZH022
BMW11 76 1 714 772
BMW11 78 1 247 235
BMW11 78 1 247 475
BMW11 78 1 468 620
BMW11 78 1 468 621
BMW11 78 1 468 630
BMW11 78 1 702 931
BMW11 78 1 702 951
BMW11 78 1 704 259
BMW11 78 1 714 772
BMW11 78 1 716 114
BMW11 78 1 720 019
BMW11 78 1 720 536
BMW11 78 1 720 672
BMW11 78 1 720 860
BMW11 78 1 726 321
BMW11 78 1 727 451
BMW11 78 1 730 005
BMW11 78 1 730 007
BMW11 78 1 733 628
BMW11 78 1 734 345
BMW11 78 1 734 390
BMW11 78 1 734 393
BMW11 78 1 734 796
BMW11 78 1 735 345
BMW11 78 1 735 499
BMW11 78 1 735 500
BMW11 78 1 735 710
BMW11 78 1 738 331
BMW11 78 1 739 642
BMW11 78 1 741 317
BMW11 78 1 742 023
BMW11 78 1 747 005
BMW11 78 1 747 579
BorgWarner (BERU)OZH022
BOSCH0 258 003 038
BOSCH0 258 003 045
BOSCH0 258 003 062
BOSCH0 258 003 064
BOSCH0 258 003 067
BOSCH0 258 003 068
BOSCH0 258 003 069
BOSCH0 258 003 088
BOSCH0 258 003 107
BOSCH0 258 003 108
BOSCH0 258 003 109
BOSCH0 258 003 163
BOSCH0 258 003 195
BOSCH0 258 003 196
BOSCH0 258 003 197
BOSCH0 258 003 198
BOSCH0 258 003 199
BOSCH0 258 003 200
BOSCH0 258 003 202
BOSCH0 258 003 204
BOSCH0 258 003 215
BOSCH0 258 003 219
BOSCH0 258 003 220
BOSCH0 258 003 231
BOSCH0 258 003 236
BOSCH0 258 003 237
BOSCH0 258 003 244
BOSCH0 258 003 260
BOSCH0 258 003 261
BOSCH0 258 003 267
BOSCH0 258 003 268
BOSCH0 258 003 288
BOSCH0 258 003 289
BOSCH0 258 003 310
BOSCH0 258 003 314
BOSCH0 258 003 315
BOSCH0 258 003 317
BOSCH0 258 003 326
BOSCH0 258 003 327
BOSCH0 258 003 328
BOSCH0 258 003 329
BOSCH0 258 003 334
BOSCH0 258 003 338
BOSCH0 258 003 353
BOSCH0 258 003 354
BOSCH0 258 003 357
BOSCH0 258 003 359
BOSCH0 258 003 391
BOSCH0 258 003 403
BOSCH0 258 003 426
BOSCH0 258 003 427
BOSCH0 258 003 428
BOSCH0 258 003 429
BOSCH0 258 003 430
BOSCH0 258 003 431
BOSCH0 258 003 432
BOSCH0 258 003 433
BOSCH0 258 003 434
BOSCH0 258 003 439
BOSCH0 258 003 440
BOSCH0 258 003 443
BOSCH0 258 003 444
BOSCH0 258 003 453
BOSCH0 258 003 460
BOSCH0 258 003 465
BOSCH0 258 003 512
BOSCH0 258 003 517
BOSCH0 258 003 522
BOSCH0 258 003 523
BOSCH0 258 003 528
BOSCH0 258 003 538
BOSCH0 258 003 539
BOSCH0 258 003 548
BOSCH0 258 003 549
BOSCH0 258 003 560
BOSCH0 258 003 575
BOSCH0 258 003 576
BOSCH0 258 003 596
BOSCH0 258 003 597
BOSCH0 258 003 598
BOSCH0 258 003 599
BOSCH0 258 003 600
BOSCH0 258 003 601
BOSCH0 258 003 602
BOSCH0 258 003 604
BOSCH0 258 003 605
BOSCH0 258 003 632
BOSCH0 258 003 633
BOSCH0 258 003 664
BOSCH0 258 003 666
BOSCH0 258 003 674
BOSCH0 258 003 687
BOSCH0 258 003 700
BOSCH0 258 003 705
BOSCH0 258 003 709
BOSCH0 258 003 710
BOSCH0 258 003 754
BOSCH0 258 003 784
BOSCH0 258 003 785
BOSCH0 258 003 786
BOSCH0 258 003 787
BOSCH0 258 003 788
BOSCH0 258 003 789
BOSCH0 258 003 790
BOSCH0 258 003 791
BOSCH0 258 003 792
BOSCH0 258 003 793
BOSCH0 258 003 810
BOSCH0 258 003 829
BOSCH0 258 003 830
BOSCH0 258 003 868
BOSCH0 258 003 869
BOSCH0 258 005 030
BOSCH0 258 005 058
BOSCH0 258 005 059
BOSCH0 258 005 096
BOSCH0 258 005 126
BOSCH0 258 005 127
BOSCH0 258 005 128
BOSCH0 258 005 129
BOSCH0 258 005 130
BOSCH0 258 005 131
BOSCH0 258 005 147
BOSCH0 258 005 148
BOSCH0 258 005 149
BOSCH0 258 005 150
BOSCH0 258 005 151
BOSCH0 258 005 152
BOSCH0 258 005 178
BOSCH0 258 005 192
BOSCH0 258 005 228
BOSCH0 258 005 229
BOSCH0 258 005 257
BOSCH0 258 005 315
BOSCH0 258 005 323
BOSCH0 258 005 327
BOSCHF 00H L00 055
CHRYSLER56041 056
CITROEN/PEUGEOTE 144 008
DELPHIES10778
DELPHIES10820
DELPHIES2026512B1
DENSODOX0118
GAUSSGO8468
MAGNETI MARELLI502 400 02
MAZDAFSC1-18-861B
MAZDAJE08-18-861B
MERCEDES-BENZ000 540 24 17
MERCEDES-BENZ000 540 26 17
MERCEDES-BENZ000 540 27 17
MERCEDES-BENZ000 540 29 17
MERCEDES-BENZ000 540 38 17
MERCEDES-BENZ000 540 41 17
MERCEDES-BENZ000 540 45 17
MERCEDES-BENZ000 540 49 17
MERCEDES-BENZ000 540 50 17
MERCEDES-BENZ000 540 51 17
MERCEDES-BENZ000 540 55 17
MERCEDES-BENZ000 540 56 17
MERCEDES-BENZ000 540 59 17
MERCEDES-BENZ000 540 73 17
MERCEDES-BENZ000 540 82 17
MERCEDES-BENZ000 540 83 17
MERCEDES-BENZ000 540 86 17
MERCEDES-BENZ001 540 13 17
MERCEDES-BENZA 000 540 24 17
MERCEDES-BENZA 000 540 26 17
MERCEDES-BENZA 000 540 27 17
MERCEDES-BENZA 000 540 29 17
MERCEDES-BENZA 000 540 38 17
MERCEDES-BENZA 000 540 41 17
MERCEDES-BENZA 000 540 45 17
MERCEDES-BENZA 000 540 49 17
MERCEDES-BENZA 000 540 50 17
MERCEDES-BENZA 000 540 51 17
MERCEDES-BENZA 000 540 55 17
MERCEDES-BENZA 000 540 56 17
MERCEDES-BENZA 000 540 59 17
MERCEDES-BENZA 000 540 73 17
MERCEDES-BENZA 000 540 82 17
MERCEDES-BENZA 000 540 83 17
MERCEDES-BENZA 000 540 86 17
MERCEDES-BENZA 001 540 13 17
MOTAQUIPVOS503
NTK (NGK-GROUP)0138
NTK (NGK-GROUP)0150
NTK (NGK-GROUP)0209
NTK (NGK-GROUP)0242
NTK (NGK-GROUP)0251
NTK (NGK-GROUP)0252
NTK (NGK-GROUP)0254
NTK (NGK-GROUP)0256
NTK (NGK-GROUP)0264
NTK (NGK-GROUP)0273
NTK (NGK-GROUP)0283
NTK (NGK-GROUP)0295
NTK (NGK-GROUP)0408
NTK (NGK-GROUP)0423
NTK (NGK-GROUP)0444
NTK (NGK-GROUP)0471
NTK (NGK-GROUP)1777
NTK (NGK-GROUP)5717
Omnicraft2376235
PEUGEOTE144008
PORSCHE964 606 124 01
RENAULT77 02 218 649
SEAT021 906 265 N
TOYOTA89465 39226
VW021 906 265 A
VW021 906 265 B
VW021 906 265 N
VW030 906 265 AP
VW030 906 265 R
VW037 906 265 S

Lambda sonda BOSCH 0258986503

  • Výrobce: BOSCH
  • Kód: BOSCH0258986503
  • Dostupnost: Není k dispozici
  • 1 019,-Kč

  • Cena bez DPH: 843,-Kč

Podobné výrobky

Lambda sonda BOSCH 0258005324

Lambda sonda BOSCH 0258005324

Popis: Celková délka (mm) 360, Doporuceny interval vymeny [km] 100000, pocet polu 4, Čísla produktu: BERU 0 824 010 038, BERU OZH 036, BMW 11 78 1 247..

1 444,-Kč Cena bez DPH: 1 194,-Kč

Lambda sonda TOPRAN 111 606

Lambda sonda TOPRAN 111 606

Popis: počet pólů 4, Čísla produktu: ACI-AVESA SLS-13172, AUDI 030 906 265AD, AUDI 030 906 265BH, AUDI 6K0 906 265, AUTOMEGA 150033310, AUTOMEGA 15003..

721,-Kč Cena bez DPH: 596,-Kč

Lambda sonda BOSCH 0258003868

Lambda sonda BOSCH 0258003868

Popis: Celková délka (mm) 690, Doporuceny interval vymeny [km] 160000, pocet polu 4, Čísla produktu: AUDI 023 906 265 D, AUDI 044906265, BOSCH 0 258 0..

1 253,-Kč Cena bez DPH: 1 036,-Kč