Provoz e-shopu ani prodejny není přerušen, expedice objednávek probíhá bez omezení. 

Čistič vstřiků DIESEL DICTUM 500ml

169,00 Kč
S DPH
54246
K2
Počet
K dispozici

Čistič vstřiků diesel

DIESEL DICTUM je prostředek k odstranění všech nečistot a karbonu, které se tvoří v palivovém systému dieselových motorů. Rozpouští usazeniny vzniklé ve vysokotlakých čerpadlech, vstřikovacích rampách a vstřikovačích.

Snižuje spotřebu, chrání před korozí a před zvýšenou kouřivostí. Zvyšuje cetanové číslo paliva a prodlužuje životnost palivového systému. Je bezpečné pro všechny komponenty, jako je palivové čerpadlo, turbodmychadlo, EGR ventil, filtr DPF, katalyzátor a palivové potrubí.

POUŽITÍ ČISTIČE v1:

Čistič vstřiků DIESEL DICTUM se nenalévá přímo do nádrže, ale je aplikován z nádoby, která je napojena přes hadičku přímo do vstřikovacího čerpadla a zpětné vedení do nádrže je vyvedeno do nádobky, tak vnikne nový palivový okruh (mimo palivový filtr a nádrž) a motor běží jen na samostatný čistič. Motor necháme běžet dokud v nádobě nezůstane minimum čističe obsahující nečistoty z palivového systému.

POUŽITÍ ČISTIČE v2:

Jako alternativu lze čistič aplikovat do obalu palivového filtru (lze jen u motorů, kde se mění vložka filtru), při výměně palivového filtru zalijte filtr čističem DIESEL DICTUM, tím pádem poběží motor určitý čas převážně na čistič vstřiků.