Filtrovat podle

Dostupnost

Dostupnost

Značka

Značka

KATALOG

  • Auzozet.cz - doprava a vyzvednutí objednávek

Aditiva do nafty

Aditiva do nafty

Přísady/ aditiva do nafty primárně slouží ke zlepšení spalování paliva a udržení palivového systému v čistotě. Některá aditiva jsou zaměřena na určitou část systému, nejčastěji jde o čističe vstřikovačů nebo aditiva k celkovému zvýšení kvality nafty 

Aditiva do nafty jako prevence

Nejčastěji se používají aditiva, která aplikujete při každém tankování, tím zajistíte stále stejnou kvalitu nafty a potlačíte neduhy při natankování méně kvalitní nafty. Často tato aditiva zvyšují cetanové číslo a zlepšují mazivost nafty, případně snižují bod tuhnutí v případě zimních aditiva. Výsledkem jsou lepší starty, nižší spotřeba a stabilní výkon motoru.

Mezi nejprodávanější aditiva patří rozhodně český výrobek VIF, velmi kvalitní alternativou je Diesel Power EcoMax, který uspokojí náročnější uživatele.

Aditiva do nafty jako řešení problému

V případě že používáte aditiva pravidlně, tak se často těmto pčroblémům vyhnete, ale i tak motoru neuškodí např. jednou za rok aplikovat čistič vstřikovačů, který umí odstranit usazeniny v palivovém systému a dostat tak vstřikovače do lepšího stavu.

Výběr aditiv do nafty necháme na Vás, ale s jakýmkoliv výrobkem z naší nabídky neuděláte chybu! Výrobci aditiv MILLERS OILS, PROTEC, MANNOLnebo TEC-2000 jsou léty prověření a opravdu dokáží to co slibují.


K dohledání náhradních dílů si vyberte konkrétní automobil v nabídce vlevo.
Aktivní filtry