• Čistič vstřiků DIESEL DICTUM 500ml

Čistič vstřiků DIESEL DICTUM 500ml

  • Výrobce: K2
  • Kód: W325
  • Dostupnost: K dispozici
  • 176,-Kč

  • Cena bez DPH: 145,-Kč

doprava autozet

Čistič vstřiků diesel

DIESEL DICTUM je prostředek k odstranění všech nečistot a karbonu, které se tvoří v palivovém systému dieselových motorů. Rozpouští usazeniny vzniklé ve vysokotlakých čerpadlech, vstřikovacích rampách a vstřikovačích.

Snižuje spotřebu, chrání před korozí a před zvýšenou kouřivostí. Zvyšuje cetanové číslo paliva a prodlužuje životnost palivového systému. Je bezpečné pro všechny komponenty, jako je palivové čerpadlo, turbodmychadlo, EGR ventil, filtr DPF, katalyzátor a palivové potrubí.

Použití čističe vstřuků v1:

Čistič vstřiků DIESEL DICTUM se nenalévá přímo do nádrže, ale je aplikován z nádoby, která je napojena přes hadičku přímo do vstřikovacího čerpadla a zpětné vedení do nádrže je vyvedeno do nádobky, tak vnikne nový palivový okruh (mimo palivový filtr a nádrž) a motor běží jen na samostatný čistič. Motor necháme běžet dokud v nádobě nezůstane minimum čističe obsahující nečistoty z palivového systému.

Použití čističe vstřuků v2:

Jako alternativu lze čistič vstřiků aplikovat do obalu palivového filtru (lze jen u motorů, kde se mění vložka filtru), při výměně palivového filtru zalijte filtr čističem DIESEL DICTUM, tím pádem poběží motor určitý čas převážně na čistič vstřiků.

Podobné výrobky

Millers Oils DPF Cleaner & Regenerator 250ml

Millers Oils DPF Cleaner & Regenerator 250ml

DPF Cleaner & Regenerator Aditivum do nafty k čištění a regeneraci filtru pevných částic FAP/ DPF od anglického výrobce Millers Oils. Jedno balení..

256,-Kč Cena bez DPH: 211,-Kč

VIF Super Diesel Aditiv zimní 500ml

VIF Super Diesel Aditiv zimní 500ml

VIF SUPER DIESEL ADITIV je zimní aditivum do nafty pro moderní i starší typy motorů. Jde o léty osvědčenou přísadu vyrobenou v České republice. Vlastn..

242,-Kč Cena bez DPH: 200,-Kč

Millers Oils Diesel Power EcoMax 500ml

Millers Oils Diesel Power EcoMax 500ml

Millers Oils Diesel Power EcoMax Vysoce výkonné aditivum do nafty pro zvýšení efektivity spalování, čistotu spalovacího prostoru, redukci emisí a ochr..

450,-Kč Cena bez DPH: 372,-Kč